Twitter Block (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Size
te: కొలత

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Link color
te: లంకె రంగు
