Twitter Block (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Size
vi: Dung lượng

en: Default
vi: Mặc định

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Are you sure you want to delete the block %name?
vi: Bạn có chắc là muốn xóa block %name?

en: The block %name has been removed.
vi: Block %name đã được gỡ bỏ.

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Block description
vi: Mô tả khối

en: The block has been created.
vi: Block đã được tạo.

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Auto
vi: Tự động

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: Ensure that each block description is unique.
vi: Đảm bảo là phần thông tin mô tả cho khối không bị trùng lặp.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
vi: Mô tả ngắn gọn về khối này, được hiển thị trong trang <a href="@overview">Quản lý khối</a>.

en: Dark
vi: Sẫm màu
