Twitter Block (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Size
ast: Tamañu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Link color
ast: Color del enllaz
