Twitter Block (7.x-2.3) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Size
dz: ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Are you sure you want to delete the block %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེབ་དུམ་ %name ་དེ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: The block %name has been removed.
dz: ལེབ་དུམ་ %name དེ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
