Twitter Block (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Size
eo: Grandeco

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la blokon %name?

en: The block %name has been removed.
eo: La bloko %nomo estas forigita.

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: The block has been created.
eo: La bloko estas kreita.
