Twitter Block (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Size
et: Suurus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Theme
et: Teema

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Appearance
et: Välimus

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: The block %name has been removed.
et: Plokk %name on kustutatud.

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Ensure that each block description is unique.
et: Kontrolli, et iga ploki kirjeldus oleks unikaalne.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
et: Ploki kirjeldus, kuvatud  <a href="@overview">Plokkide administreerimise leheküljel</a>.
