Twitter Block (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Size
eu: Tamaina

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Theme
eu: Tema

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Appearance
eu: Itxura

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eu: Ziur zaude %name blokea ezabatu nahi duzula?

en: The block %name has been removed.
eu: %name blokea ezabatu da.

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: The block has been created.
eu: Blokea sortu da.
