Twitter Block (7.x-2.3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил
