Twitter Block (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Size
lt: Dydis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Ensure that each block description is unique.
lt: Įsitikinkite, kad kiekvieno bloko aprašymas yra unikalus.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas. Naudojamas <a href="@overview">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Dark
lt: Tamsiai
