Twitter Block (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: The block has been created.
my: block တစ်ခု အသစ်ဖန်တီးပြီးပါပြီ
