Twitter Block (7.x-2.0) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Language
no: Språk

en: Size
no: Størrelse

en: Default
no: Standard

en: Theme
no: Utseendemal

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Appearance
no: Utseende

en: Are you sure you want to delete the block %name?
no: Er du sikker på at du vil slette blokka %name?

en: The block %name has been removed.
no: Blokka %name ble fjernet.

en: Link color
no: Lenkefarge

en: Block description
no: Blokkas beskrivelse

en: The block has been created.
no: Blokka ble opprettet.

en: Ensure that each block description is unique.
no: Pass på at hver blokkbeskrivelse er unik.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
no: En kort beskrivelse av din blokk. Brukt på <a href="@overview">administrasjonssiden for blokker</a>.
