Twitter Block (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Size
ne: आकार

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Appearance
ne: रूप

en: The block %name has been removed.
ne: %name ब्लक हटाईएको छ

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ
