Twitter Block (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Size
sr: Величина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Block description
sr: Опис блока
