Twitter Block (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Size
ta: அளவு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Theme
ta: தீம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ta: %name தொகுதியினை உண்மையாகவே நீக்க விரும்புகிறீர்களா?

en: The block %name has been removed.
ta: %name தொகுதி நீக்கப்பட்டது

en: Link color
ta: தொடுப்புகளின் நிறம்

en: Block description
ta: Block விளக்கம்

en: The block has been created.
ta: தொகுதி உருவாக்கப்பட்டது
