Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Search box
af: Soekboks

en: Footer
af: Onderskrif

en: next
af: volgende

en: previous
af: vorige
