Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Search box
ast: Caxa de gueta

en: Footer
ast: Pie de páxina
