Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Search box
bg: Търсачка

en: Footer
bg: Под черта

en: next
bg: Следваща

en: previous
bg: Предишна

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
