Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
