Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Search box
ca: Caixa de recerca

en: Footer
ca: Peu

en: next
ca: següent

en: first
ca: primera

en: previous
ca: Anterior

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Top Bar
ca: Barra superior
