Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Search box
cs: Vyhledávací box

en: Footer
cs: Patička

en: next
cs: další

en: previous
cs: předchozí

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
