Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Search box
cy: Blwch chwilio

en: Footer
cy: Troedyn

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
