Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Search box
da: Søgefelt

en: Footer
da: Sidefod

en: next
da: næste

en: first
da: første

en: previous
da: forrige

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Highlight
da: Fremhæv

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Highlighted
da: Fremhævet
