Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Search box
de: Suchfeld

en: Footer
de: Fußzeile

en: next
de: nächste Seite

en: first
de: erster

en: previous
de: vorheriges

en: last
de: neueste

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Highlight
de: Hervorheben

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Top Bar
de: Obere Leiste

en: Twitter bootstrap
de: Twitter Bootstrap
