Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Search box
el: Πλαίσιο αναζήτησης

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: next
el: επόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
