Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Search box
et: Otsinguväli

en: Footer
et: Jalus

en: next
et: järgmine

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Status message
et: Olekuteade

en: Highlighted
et: Eristatud
