Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Search box
fi: Hakukenttä

en: Footer
fi: Alatunniste

en: next
fi: seuraava

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Highlighted
fi: Korostettu
