Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Footer
fil: Paanan

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin

en: Top Bar
fil: Pang-ibabaw na baras
