Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Search box
is: Leitikassi

en: Footer
is: Síðufótur

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð
