Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Search box
hr: Okvir za pretraživanje

en: Footer
hr: Podnožje

en: next
hr: sljedeći

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Highlighted
hr: Istaknuto
