Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Search box
hu: Keresés doboz

en: Footer
hu: Lábléc

en: next
hu: következő

en: first
hu: első

en: previous
hu: előző

en: last
hu: utolsó

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Top Bar
hu: Felső sáv
