Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
