Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Search box
kk: Іздеу өрісі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
