Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Search box
km: ប្រអប់​ស្វែងរក

en: Footer
km: បាតកថា

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
