Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: first
kn: ಮೊದಲ

en: last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
