Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Search box
ku: سنووقی گەڕان

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
