Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Footer
nl: Voet

en: next
nl: volgende

en: first
nl: eerste

en: previous
nl: vorige

en: last
nl: laatste

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
