Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Search box
pl: Pole wyszukiwania

en: Footer
pl: Stopka

en: next
pl: nast.

en: first
pl: pierwsze

en: previous
pl: poprzedni

en: last
pl: ostatnia

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Status message
pl: Komunikat

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
