Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: next
ps: بل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
