Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Search box
ro: Câmp de căutare

en: Footer
ro: Subsol

en: next
ro: următorul

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Highlighted
ro: Evidențiat
