Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Search box
ru: Строка поиска

en: Footer
ru: Подвал

en: next
ru: вперёд

en: first
ru: первое

en: previous
ru: предыдущий

en: last
ru: последний

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Status message
ru: Статус

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
