Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Search box
sk: Vyhľadávací box

en: Footer
sk: Päta

en: next
sk: ďalej

en: first
sk: prvé

en: last
sk: koniec

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary
sk: Primárny

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
