Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Search box
sq: Kutia e kërkimit

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
