Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Search box
sv: Sökruta

en: Footer
sv: Sidfot

en: next
sv: nästa

en: first
sv: första

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Highlighted
sv: Framhävd
