Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: next
te: తదుపరి

en: previous
te: గత

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
