Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: next
tr: sonraki

en: first
tr: birinci

en: previous
tr: önceki

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
