Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: next
uk: наступний

en: first
uk: перше

en: previous
uk: попередній

en: last
uk: останній

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Top Bar
uk: Верхня панель
