Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Search box
vi: Hộp tìm kiếm

en: Footer
vi: Phần chân

en: next
vi: sau

en: first
vi: đầu

en: previous
vi: trước

en: last
vi: cuối

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
