Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Footer
ar: التذييل

en: next
ar: التالي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Highlighted
ar: مبرز
