Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Search box
be: Радок пошуку

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Highlighted
be: Выдзелены
