Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Search box
eu: Bilaketa kutxa

en: Footer
eu: Orri-oina

en: next
eu: hurrengoa

en: previous
eu: aurrekoa

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
